screw terminal block Mini 2,5 mm² twelve-pole 16x94x15 mm
Product information "screw terminal block Mini 2,5 mm² twelve-pole 16x94x15 mm"
| ArtNo: | 2415-0025-0012-4127-1 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Width: | 94mm |
| Length: | 94mm |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 12 |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Surface and color: | transparent |
| Weight: | 21g |
€6.55
Available, delivery time: 1-3 days