iron thread tube M10x1x30 round zinc
Product information "iron thread tube M10x1x30 round zinc"
| ArtNo: | 1540-0101-0030-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Length: | 30mm |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Length: | 30mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 5,7g |
€1.15
Content:
1 Piece
(€1.15* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days