Iron canopy E27 250x125 raw
Product information "Iron canopy E27 250x125 raw"
| ArtNo: | 4435-0250-0125-2101 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 125mm |
| Diameter inside: | 42,0mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 250,0mm |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | raw |
| Weight: | 282,5g |
€19.95
Content:
1 Piece
(€19.95* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days