Iron canopy E27 250x125 silver
Product information "Iron canopy E27 250x125 silver"
| ArtNo: | 4435-0250-0125-2126 |
|---|---|
| Height: | 125mm |
| Diameter inside: | 41,3mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 250,0mm |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | silver |
| Weight: | 307g |
€22.95
Available, delivery time: 1-3 days