plastic cord grip 12,5x18 M10x1x7 male laterally grub screw DIN 551 M6x8 black
Product information "plastic cord grip 12,5x18 M10x1x7 male laterally grub screw DIN 551 M6x8 black"
| ArtNo: | 2252-1218-0007-4123 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 18mm |
| Diameter inside: | 6,2mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 12,5mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,46g |
€1.45
Content:
1 Piece
(€1.45* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days