E14 ring nut 35x7 thermoplastic white
Product information "E14 ring nut 35x7 thermoplastic white"
| ArtNo: | 2945-0014-0000-6224-1 |
|---|---|
| Height: | 8mm |
| Material: | thermoplastic |
| Outer diameter: | 44,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | white |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,47g |
€1.17
Available, delivery time: 1-3 days