E27 illuminant 7W/2700K opal-white
Product information "E27 illuminant 7W/2700K opal-white"
| ArtNo: | 5055-2727-0007-1200 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 94,7mm |
| Color temperature: | 2.700K |
| Outer diameter: | 29,2mm |
| Power consumption: | 7W |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | opal-white |
| Weight: | 44,89g |
€999.99
Content:
1 Piece
(€999.99* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days