plastic adjusting ring 13,0x11,0 black
Product information "plastic adjusting ring 13,0x11,0 black"
| ArtNo: | 2225-1311-0065-5523 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 11mm |
| Diameter inside: | 6,7mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M6 |
| Weight: | 0,9g |
€1.45
Content:
1 Piece
(€1.45* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days