brass end knob cylindrial 12x8 M10x1 white
Product information "brass end knob cylindrial 12x8 M10x1 white"
| ArtNo: | 1880-1208-0101-3124 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 8mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 12,0mm |
| Surface and color: | white |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,09g |
€4.59
Content:
1 Piece
(€4.59* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days