brass knurled knob 6x5 M3 raw
Product information "brass knurled knob 6x5 M3 raw"
| ArtNo: | 1896-0065-0003-3101 |
|---|---|
| Height: | 5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 6,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,61g |
€2.95
Available, delivery time: 1-3 days