spiral cable-section 3G0,75 extendible length 1200 mm free end 30/7 ferrule white
Product information "spiral cable-section 3G0,75 extendible length 1200 mm free end 30/7 ferrule white"
| ArtNo: | 3175-3075-1200-8424 |
|---|---|
| Cable conversion: | PVC |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Cable end processing: | ferrule |
| Cable type: | hose cable |
| Length: | 120cm |
| Number of wires: | 3 |
| Outer diameter: | 6,0mm |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 88g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days