brass cladded socket sleeve 31x57 MH10,5 for socket E14 nickel
Product information "brass cladded socket sleeve 31x57 MH10,5 for socket E14 nickel"
| ArtNo: | 2875-3157-0105-3314 |
|---|---|
| Height: | 57mm |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | brass plated |
| Outer diameter: | 31,0mm |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | nickel plated |
| Weight: | 32g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days