iron ceiling 152,5x20 MH 10,5 with 2x bajonet raw
Product information "iron ceiling 152,5x20 MH 10,5 with 2x bajonet raw"
| ArtNo: | 2810-0155-2000-2101 |
|---|---|
| Height: | 20mm |
| Bayonet: | Yes |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 152,5mm |
| Surface and color: | raw |
| Weight: | 220,97g |
€17.60
Available, delivery time: 1-3 days