porcellan ceiling cap 117x42 MH 10,5 2x bolt hole 6mm 2x keyhole 9mm terracotta raw
Product information "porcellan ceiling cap 117x42 MH 10,5 2x bolt hole 6mm 2x keyhole 9mm terracotta raw"
| ArtNo: | 2814-0117-0105-7101 |
|---|---|
| Height: | 42mm |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | porcelain |
| Outer diameter: | 117,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | raw |
| Weight: | 180g |
€18.90
Available, delivery time: 1-3 days