tube with ring dimension 25x120 pointed antique
Product information "tube with ring dimension 25x120 pointed antique"
| ArtNo: | 2670-0120-0025-2107 |
|---|---|
| Height: | 120mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 25,0mm |
| Surface and color: | fumé |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 26g |
€6.95
Available, delivery time: 1-3 days