tube with ring dimension 30x125 soldered (stable design) nickel-matt
Product information "tube with ring dimension 30x125 soldered (stable design) nickel-matt"
| ArtNo: | 2672-0125-0030-2118 |
|---|---|
| Height: | 125mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 30,0mm |
| Surface and color: | nickel-matt |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 24,77g |
€6.95
Available, delivery time: 1-3 days