brass loop Ø 22 mm M10x1 through hole thread pol./laq.
Product information "brass loop Ø 22 mm M10x1 through hole thread pol./laq."
| ArtNo: | 2640-0022-0101-3103 |
|---|---|
| Height: | 25mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 22,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | polished/lacquered |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 12,48g |
€5.45
Available, delivery time: 1-3 days