brass coupler 12x20 M10x1 Velours-Chrom
Product information "brass coupler 12x20 M10x1 Velours-Chrom"
| ArtNo: | 1710-1220-0101-3117 |
|---|---|
| Height: | 20mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 12,0mm |
| Surface and color: | velours-chrome |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 6,36g |
€5.79
Available, delivery time: 1-3 days