brass telescope slider 16x40 M13x1 female for 8 mm tube with PVC-bush raw
Product information "brass telescope slider 16x40 M13x1 female for 8 mm tube with PVC-bush raw"
| ArtNo: | 1755-1640-0131-3101 |
|---|---|
| Height: | 40mm |
| Length: | 40mm |
| Diameter inside: | 7,4mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 16,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | IG/IG |
| Weight: | 38,32g |
€14.60
Available, delivery time: 1-3 days