brass telescope slider 22x45 M20x1 female f. 13 mm tube w. PVC-bush w. protruding knurled nut chrome
Product information "brass telescope slider 22x45 M20x1 female f. 13 mm tube w. PVC-bush w. protruding knurled nut chrome"
| ArtNo: | 1756-2245-2013-3102 |
|---|---|
| Height: | 45mm |
| Diameter inside: | 13,0mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 22,0mm |
| Surface and color: | chrome plated |
| Thread size: | M20x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 58,8g |
€17.50
Available, delivery time: 1-3 days