brass reducer nipple 12x15 M10x1 male/M8x1 female (reducer) raw
Product information "brass reducer nipple 12x15 M10x1 male/M8x1 female (reducer) raw"
| ArtNo: | 1760-1215-1008-3101 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Length: | 15mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 12,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1, M10x1 |
| Thread type: | IG/AG |
| Weight: | 6,39g |
€2.75
Available, delivery time: 1-3 days