brass hexagon reducer T-nipples 12x8 M10x1x6 male/M8x1 female anti rotation protection raw
Product information "brass hexagon reducer T-nipples 12x8 M10x1x6 male/M8x1 female anti rotation protection raw"
| ArtNo: | 1799-1208-1008-3101 |
|---|---|
| Height: | 12mm |
| Length: | 8mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1, M10x1 |
| Thread type: | IG/AG |
| Weight: | 2,07g |
| Wrench opening: | 12 |
€5.80
Available, delivery time: 1-3 days