brass T-nipples 11,5x15 M8x1x13 w. slit raw
Product information "brass T-nipples 11,5x15 M8x1x13 w. slit raw"
| ArtNo: | 1736-1115-0081-3101 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Length: | 15mm |
| Diameter inside: | 5,0mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 11,5mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 4,63g |
€2.41
Available, delivery time: 1-3 days