brass T-nipples 12x13 M10x1x11 anti rotation protection nickel
Product information "brass T-nipples 12x13 M10x1x11 anti rotation protection nickel"
| ArtNo: | 1731-1213-0101-3114 |
|---|---|
| Height: | 13mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Diameter inside: | 7,0mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 1,0mm |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 3,22g |
€2.93
Available, delivery time: 1-3 days