cord-set 2x0,75/1.500 round with Euro plug black
Product information "cord-set 2x0,75/1.500 round with Euro plug black"
| ArtNo: | 3201-2075-1500-8723 |
|---|---|
| Length: | 1500mm |
| Cable conversion: | PVC |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Cable end processing: | ferrule |
| Cable type: | hose cable |
| Euro plug: | Yes |
| Number of wires: | 2 |
| Outer diameter: | 5,5mm |
| Surface and color: | black |
| Weight: | 86,2g |
€4.45
Available, delivery time: 1-3 days