brass adjusting ring 14x6 through 10,5 without rivet projection laterally M3 antique
Product information "brass adjusting ring 14x6 through 10,5 without rivet projection laterally M3 antique"
| ArtNo: | 2150-1406-0105-3107 |
|---|---|
| Height: | 6mm |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 14,0mm |
| Surface and color: | fumé |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,23g |
€4.90
Available, delivery time: 1-3 days