brass adjusting ring 14x8,5 through 10,5 with rivet projection laterally M3 raw
Product information "brass adjusting ring 14x8,5 through 10,5 with rivet projection laterally M3 raw"
| ArtNo: | 2145-1485-0105-3101 |
|---|---|
| Height: | 8,5mm |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 14,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,63g |
€3.85
Available, delivery time: 1-3 days