brass adjusting ring 17x9,0 through 13,5 with rivet projection laterally M3 nickel
Product information "brass adjusting ring 17x9,0 through 13,5 with rivet projection laterally M3 nickel"
| ArtNo: | 2145-1790-0135-3114 |
|---|---|
| Height: | 9mm |
| Diameter inside: | 13,5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 17,0mm |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 4,83g |
€4.95
Available, delivery time: 1-3 days