brass flex tube 10x4,5x300 M10x1 female/female nickel matt
Product information "brass flex tube 10x4,5x300 M10x1 female/female nickel matt"
| ArtNo: | 3930-1045-0300-3118 |
|---|---|
| Length: | 300mm |
| Diameter inside: | 4,5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 10,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | nickel-matt |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG/IG |
| Weight: | 113g |
€28.95
Available, delivery time: 1-3 days