brass flex tube 18,5x7,5x500 M10x1x8 male/M12x8 male SW 17 chrome
Product information "brass flex tube 18,5x7,5x500 M10x1x8 male/M12x8 male SW 17 chrome"
| ArtNo: | 3966-18575-0500-3102 |
|---|---|
| Length: | 500mm |
| Diameter inside: | 5,7mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 18,5mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | chrome plated |
| Thread size: | M10x1, M12 |
| Thread type: | AG/AG |
| Weight: | 642g |
€34.95
Available, delivery time: 1-3 days