iron flex tube 10x4,8x400 male/male M8x1x10 profile - M8x1x6 round RAL 7021 anthracite
Product information "iron flex tube 10x4,8x400 male/male M8x1x10 profile - M8x1x6 round RAL 7021 anthracite"
| ArtNo: | 3900-1048-0400-2160 |
|---|---|
| Length: | 400mm |
| Diameter inside: | 4,8mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 10,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | anthracite |
| Thread size: | M8x1 |
| Thread type: | AG/AG |
| Weight: | 157g |
€24.95
Available, delivery time: 1-3 days