Borosilicate glass 25x48 lined outside blasted w. thread E20,8x2 matt
Product information "Borosilicate glass 25x48 lined outside blasted w. thread E20,8x2 matt"
| ArtNo: | 5405-2048-0208-1272 |
|---|---|
| Height: | 47,6mm |
| Diameter inside: | 20,3mm |
| Material: | Glass |
| Outer diameter: | 25,4mm |
| Surface and color: | matt |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 14,36g |
€8.95
Available, delivery time: 1-3 days