plastic cord grip 13x19 M10x1 female laterally grub screw DIN 551 M6x8 transparent
Product information "plastic cord grip 13x19 M10x1 female laterally grub screw DIN 551 M6x8 transparent"
| ArtNo: | 2255-1319-0062-4127-a |
|---|---|
| Height: | 19mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | transparent |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 1,55g |
€3.99
Available, delivery time: 1-3 days