plastic cord grip M13x1x15 male with metal thread laterally grub screw DIN 551 M6x6 white
Product information "plastic cord grip M13x1x15 male with metal thread laterally grub screw DIN 551 M6x6 white"
| ArtNo: | 2260-0015-0082-4124 |
|---|---|
| Length: | 33,5mm |
| Diameter inside: | 8,2mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 16,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | white |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 10,23g |
€2.89
Available, delivery time: 1-3 days