brass turn joint 16x36 M10x1 male/male profil black
Product information "brass turn joint 16x36 M10x1 male/male profil black"
| ArtNo: | 2063-1636-0101-3123 |
|---|---|
| Length: | 36mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Joint type: | turn joint |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 16,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG/AG |
| Weight: | 24,19g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days