brass turn-tilt joint 13x48 M10x1x7 male/ M11x1x8 male thread nickel tilt device square
Product information "brass turn-tilt joint 13x48 M10x1x7 male/ M11x1x8 male thread nickel tilt device square"
| ArtNo: | 2064-1348-1011-3114 |
|---|---|
| Length: | 48mm |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG/AG |
| Weight: | 24,79g |
€11.60
Available, delivery time: 1-3 days