brass turn-tilt joint 16x52 M10x1 male/male profil raw
Product information "brass turn-tilt joint 16x52 M10x1 male/male profil raw"
| ArtNo: | 2060-1652-0101-3101 |
|---|---|
| Length: | 52mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Joint type: | Dreh Kippgelenk |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 16,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG/AG |
| Weight: | 35,3g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days