brass wing joint 16x27 M10x1 female/male pol./laq. 90° tiltable
Product information "brass wing joint 16x27 M10x1 female/male pol./laq. 90° tiltable"
| ArtNo: | 2000-1627-0101-3103 |
|---|---|
| Height: | 27mm |
| Length: | 27mm |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Joint type: | pivot |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 16,0mm |
| Surface and color: | polished/lacquered |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG/AG |
| Weight: | 14g |
€8.95
Available, delivery time: 1-3 days