"brass wing joint 25x62 R3/8""IG/IG centrally toothed nickel-plated 2x locking thread M3 incl. wing screw and maggots"
Product information ""brass wing joint 25x62 R3/8""IG/IG centrally toothed nickel-plated 2x locking thread M3 incl. wing screw and maggots""
| ArtNo: | 2004-2562-8888-3114 |
|---|---|
| Height: | 25mm |
| Length: | 62mm |
| Diameter inside: | 15,1mm |
| Joint type: | pivot |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | R3/8" |
| Thread type: | IG/IG |
| Weight: | 135,3g |
€19.60
Available, delivery time: 1-3 days