brass wing joint 30x29 M10x1 female/male raw 90° tiltable
Product information "brass wing joint 30x29 M10x1 female/male raw 90° tiltable"
| ArtNo: | 2000-3029-0101-3101 |
|---|---|
| Length: | 29mm |
| Diameter inside: | 9,3mm |
| Joint type: | pivot |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 30,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG/AG |
| Weight: | 15,74g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days