3690 plastic twin instrument two-armed with E27 socket and pull switch gold
Product information "3690 plastic twin instrument two-armed with E27 socket and pull switch gold"
| ArtNo: | 3690-0000-0000-0025 |
|---|---|
| Height: | 85mm |
| Width: | 137mm |
| Length: | 45,5mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | gold |
| Weight: | 102g |
€14.60
Available, delivery time: 1-3 days