E14 FE threaded lampholder complete brasstone
Product information "E14 FE threaded lampholder complete brasstone"
| ArtNo: | 291000-0014-0002-2135 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 55mm |
| Material: | Iron |
| Number of poles: | 3 |
| Number of wires: | 3 |
| Outer diameter: | 28,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | brass colored |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 36,56g |
| With grounding: | Yes |
€5.00
Available, delivery time: 1-3 days
Matching products
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time: