E14 Glattmantelfassung 3-tlg. kplt. Thermoplast schwarz
Product information "E14 Glattmantelfassung 3-tlg. kplt. Thermoplast schwarz"
| ArtNo: | 291001-0014-3001-6223-1 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 52mm |
| Material: | thermoplastic |
| Number of poles: | 2 |
| Number of wires: | 2 |
| Outer diameter: | 26,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 17,19g |
€3.15
Content:
1 Piece
(€3.15* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days