E27 FE-Glattmantelfassung kplt. messingfarben
Product information "E27 FE-Glattmantelfassung kplt. messingfarben"
| ArtNo: | 291000-0027-0001-2135 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Length: | 55mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 40,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | brass colored |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 61,25g |
| With grounding: | Yes |
€5.30
Content:
1 Piece
(€5.30* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days