E27 Glattmantelfassung 2-tlg. kplt. Thermoplast weiss
Product information "E27 Glattmantelfassung 2-tlg. kplt. Thermoplast weiss"
| ArtNo: | 291001-0027-2001-6224-1 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 58mm |
| Material: | thermoplastic |
| Number of poles: | 2 |
| Number of wires: | 2 |
| Outer diameter: | 38,0mm |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | white |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 23,7g |
€2.95
Available, delivery time: 1-3 days
Matching products
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time:
Available, delivery time: