brass half round nut 30x5 M16x1 nickel
Product information "brass half round nut 30x5 M16x1 nickel"
| ArtNo: | 1170-0305-0161-3114 |
|---|---|
| Height: | 5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 30,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | M16x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 14,64g |
€8.70
Available, delivery time: 1-3 days