DIN 467 brass knurled nut 12x3 M3 raw
Product information "DIN 467 brass knurled nut 12x3 M3 raw"
| ArtNo: | 1180-0123-0003-3101 |
|---|---|
| Height: | 3mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 12,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 6,15g |
| DIN Norm: | 467 |
€5.34
Available, delivery time: 1-3 days