brass knurled thumb screw 8x15 M4x13 raw
Product information "brass knurled thumb screw 8x15 M4x13 raw"
| ArtNo: | 1225-0815-0413-3101 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Length: | 15mm |
| Material: | Brass |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,78g |
€2.90
Available, delivery time: 1-3 days