DIN 7985 pan head screw with cross slot M6x30 zinc
Product information "DIN 7985 pan head screw with cross slot M6x30 zinc"
| ArtNo: | 1203-7985-0630-2104 |
|---|---|
| Height: | 34,6mm |
| Length: | 30mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M6 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 8g |
| DIN Norm: | 7985 |
€0.83
Available, delivery time: 1-3 days