iron hanger bolt M6x45 rolled thread zinc
Product information "iron hanger bolt M6x45 rolled thread zinc"
| ArtNo: | 1296-0000-0645-2104 |
|---|---|
| Height: | 42mm |
| Length: | 45mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M6 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 6,57g |
€1.85
Available, delivery time: 1-3 days